You are currently viewing כיצד לבחור את בגד הים המתאים למבנה הגוף שלך?

כיצד לבחור את בגד הים המתאים למבנה הגוף שלך?

בחירת בגד הים המתאים יכולה להיות כרוכה בכמה ניסוי וטעייה. אתה רוצה להיראות במיטבך, כמובן, אבל חשוב לא פחות להרגיש בנוח בבגד הים שלך. מה תועיל סגנון יפה אם אתה תמיד מושך בתחתית או מכוון את השרוולים בגלל שהם חופרים בעור שלך?

 

בחירת בגד הים המושלם דורשת קצת זמן וסבלנות – וראש פתוח! עם כל כך הרבה סגנונות מחמיאים להפליא זמינים, זה יכול להיות קל ללכת לאיבוד בתערובת. אתה עלול להתפתות למספר מהם, או שאתה עשוי להיות מודאג לגבי בחירת סגנון שהכי מחמיא לגזרה שלך. כל השיקולים הללו מובנים באותה מידה. הנה איך למצוא סגנון – או שניים – שמתאים בדיוק לך.

חלק גוף עליון

במידה מסוימת, סוג הגוף שלך קובע את סגנון בגד הים המתאים והמחמיא ביותר לגופך. אם יש לך פלג גוף עליון קצר, אז המרחק מבתי השחי לחלק הצר ביותר של המותניים שלך, ממש מעל הטבור שלך, קטן מהמרחק מהמותניים לעצם הירך. ואם ההפך הוא הנכון והמרחק השני הזה גדול יותר, אז יש לך פלג גוף עליון ארוך.

 

הבחנות אלו חשובות מכיוון שהן יכולות לעזור לך לעשות את הבחירה המתאימה ביותר לגוף שלך. עם פלג גוף עליון קצר, ייתכן שתרצה לבחור משהו שמעניק אשליה של מסגרת מוארכת יותר. בגד ים מחלק אחד הוא בחירה מצוינת, במיוחד אם הוא כולל גושי צבע א-סימטריים או אנכיים, מה שעוזר לשדר מראה ארוך יותר. בגד ים עם צוואר גבוה הוא גם בחירה יוצאת דופן עבור מישהו עם פלג גוף עליון קצר מכיוון שהוא מושך את העין כלפי מעלה ויוצר אפקט מאוזן.

 

אלה עם פלג גוף עליון ארוך עשויים להיות ממוקדים במטרה ההפוכה: "לשבור" אסטרטגית את הגוף לחלקים כדי ליצור אשליה של צללית קצרה יותר. חפש סגנונות שמקצרים באופן טבעי את אורך הגו שלך, כמו חולצת טנקיני ותחתוני ביקיני בפלטת צבעים תוססת. נסה להתרחק מחלק תחתון הכולל קווים ישרים על פני הירכיים שלך, מכיוון שהם יכולים להאריך את פלג הגוף העליון שלך עוד יותר. חתכים גבוהים יותר הם החברים שלך!

תשומת לב לחלקים יפים

חשבו על האזורים בגוף שלכם שאתם הכי רוצים למשוך תשומת לב אליהם, וכאלה שאולי תרצו להסתיר קצת. החליפה הנכונה יכולה לעזור לך להשיג את המטרות הללו בקלות! אם פלג הגוף העליון שלך רחב יותר מהמותניים שלך, המטרה שלך היא להביא את תשומת הלב כלפי מטה כדי ליצור אפקט מאוזן יותר. כדי שזה יקרה בקלות, בחרו בחליפה עם איזשהו פרט מושך את העין בתחתית; תחתונים של חצאית שחייה הם אלטרנטיבה מצוינת לתחתונים מסורתיים כאשר המטרה שלך היא לאזן את המראה שלך.

 

לעומת זאת, אם הירכיים שלך רחבות יותר מפלג הגוף העליון, אולי תרצה למשוך את העין כלפי מעלה. זה המפתח למצוא חליפות שמציגות סוג כלשהו של פרט משמעותי בחלק העליון, כמו דפוס מלא חיים או מבטא אסטרטגי השולט תשומת לב. לדוגמה, אתה יכול לבחור בחליפה הכוללת צבע כהה ומוצק בחלק התחתון ודוגמה פרחונית מודגשת בחלק העליון. אם אתה מאוזן בחלק העליון והתחתון, שאף להביא את העין לקו המותניים שלך לאפקט מפותל. קל להביא הגדרה טבעית כלשהי עם חליפה שמציגה הדגשים בקו המותניים, כמו חגורה רחבה או וילונות אסטרטגיים. הימנע מצבעים אחידים, שיש להם פחות סיכוי ליצור את הקו המוגדר שאתה רוצה.

 

עם חלק אמצע רחב יותר, אתה רוצה להשיג אפקט דומה: הגדרה במותניים ואשליה של צורה ואיזון. בגדי ים מעוצבים לשליטה בבטן כוללים פרטים כמו התכווצות במיקום אסטרטגי במותניים, רצועות מותניים רחבות ובדים גולשים כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות.

פלג גוף עליון

פלג הגוף העליון שלך גם ממלא תפקיד בקביעת בגד הים המסוגנן והמחמיא ביותר למבנה הגוף שלך. אם אתה קטן יותר למעלה, אתה יכול למצוא תכונות שמעניקות כמה עיקולים נוספים, כמו ריפוד או הרמה. פרטים כמו סלסולים ופסים אופקיים גם מטעים את העין ומעניקים מראה של חזה מלא יותר.

 

אתה צריך תמיכה וכיסוי משמעותיים בפלג הגוף העליון אם יש לך חזה מלא יותר. חפש תמיד סגנונות עם רצועות עבות כדי להבטיח שאתה מרגיש הכי נוח במים ועל החול. חתיכה אחת היא בחירה בטוחה ומסוגננת שתרגיש נהדר ללבוש כל היום. אם אתה מעדיף מראה מינימלי יותר מלמעלה, נסה משהו עם יותר כיסוי, כמו חליפה עם צווארון גבוה.